Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

e-learning

Fundacja i jej eksperci konsultują i projektują rozwiązania technologiczne, dzięki którym instytucje, firmy i organizacje pozarządowe mogą prowadzić szkolenia internetowe, korzystając własnych materiałów merytorycznych. W zależności od zakresu potrzeb klienta:

  • oferujemy ekspertyzy dotyczące dostępnych platform e-learningowych oraz możliwość hostingu stron www,
  • udzielamy rekomendacji co do wyboru technologii i projektu szkolenia e-learningowego.

Fundacja dostosowuje zakres oferty do potrzeb i specyfiki konkretnego klienta oraz przygotowuje kosztorys na podstawie przekazanych informacji. Środki finansowe przekazane Fundacji w formie zakupu usług pozwolą Fundacji na poszerzenie skali pomocy i rozwój projektów, z których osoby z niepełnosprawnością mogą korzystać bezpłatnie (cały zysk z działalności gospodarczej przeznaczony jest, zgodnie z ustawą o fundacjach, na działalność statutową nieodpłatną).

Kontakt dla pracodawców:
Dariusz Gosk
tel. 508 501 458, 22 654 75 51
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.