Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Współpraca z pracodawcami

Wspieranie osób niepełnosprawnych w przygotowaniu zawodowym i wejściu na rynek pracy, to główne cele działań Fundacji Aktywizacja. W związku z tym aktywnie nawiązujemy kontakty z pracodawcami, którzy są zainteresowani zatrudnianiem pracowników z niepełnosprawnościami. Szczególny nacisk kładziemy na propagowanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu i promowanie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, tworzenie nowych miejsc pracy, dostosowywanie istniejących już stanowisk.

Fundacja pomaga pracodawcom (firmom komercyjnym, instytucjom z sektora publicznego) dotrzeć do odpowiadających ich oczekiwaniom pracowników niepełnosprawnych, gotowych podjąć nowe wyzwania zawodowe, uzyskując te same prawa i ponosząc taką samą odpowiedzialność, co pozostali pracownicy.

Pracodawcy mogą skorzystać z usług nieodpłatnych lub komercyjnych – Fundacja, zgodnie z przepisami prawa, prowadzi działalność gospodarczą, z której zysk w całości przekazywany jest na realizację celów statutowych. Środki pozyskane ze sprzedaży usług pozwalają Fundacji na rozszerzanie skali pomocy i rozwój projektów, z których osoby z niepełnosprawnością mogą korzystać bezpłatnie. Zapraszamy do współpracy.