Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Agencja Zatrudnienia

Prowadzona przez nas AGENCJA ZATRUDNIENIA (nr. rejestru 947/1a) powstała w 2004 r. i jest jedną z pierwszych niepublicznych jednostek o takim charakterze działających w obszarze aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Nasze działania realizujemy w 6 Centrach Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych – Oddziałach Fundacji w Białymstoku, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Opolu i w Warszawie, obejmując nieodpłatnym wsparciem pracodawców i osoby niepełnosprawne w całym kraju.

Pracodawcom oferujemy:

  • wsparcie w opracowania profilu kandydata oraz przygotowaniu ogłoszenia rekrutacyjnego
  • udostępnianie ogłoszenia w serwisie internetowym prowadzonym przez Fundację i na tablicach informacyjnych w siedzibach Agencji oraz rozesłanie go w formie mailingu wśród poszukujących pracy osób niepełnosprawnych, zarejestrowanych w bazie Fundacji
  • weryfikację i wstępną selekcję nadesłanych CV i dokumentów aplikacyjnych oraz przekazanie ich do pracodawcy

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub dodaniem oferty pracy, prosimy o kontakt z wybranym Oddziałem Fundacji Aktywizacja.