Pośrednik / Pośredniczka pracy (Opole)

W związku z realizacją projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo poszukuje:
Pośrednika/Pośredniczki pracy (Opole)

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert pracy dla osób niepełnosprawnych,
  • kontakty z pracodawcami,
  • wsparcie pracodawców w procesie pozyskiwania dofinansowania do zatrudnienia osób niepełnosprawnych (SOD),
  • monitoring zatrudnienia,
  • przygotowywanie i prowadzenie spotkań dla pracodawców dot. zatrudniania niepełnosprawnych pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • promocja działań Oddziału,
  • współpraca z pracownikami pozostałych Oddziałów Fundacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy),
  • znajomość środowiska osób niepełnosprawnych,
  • znajomość specyfiki zatrudniania osób niepełnosprawnych,
  • mile widziane doświadczenie w organizacji i realizacji działań promocyjnych,
  • zdolności organizacyjne,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • odpowiedzialność i systematyczność.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działań organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (cały etat).

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dlapotrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926)."

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY – ogłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.