Kierownik oddziału (Warszawa)

Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo poszukuje:
Kierownika/Kierowniczki Oddziału Fundacji - Koordynatora merytorycznego / Koordynatorki merytorycznej biura regionalnego (Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działaniami realizowanymi przez biuro regionalne w Warszawie w projekcie systemowym „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych",
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pozostałymi działaniami realizowanymi przez Oddział (szkolenia, warsztaty, konsultacje doradcze, pośrednictwo pracy i inne),
  • koordynacja projektów realizowanych przez Oddział (UE, PFRON, Miasto, inne),
  • koordynacja pracy pracowników Oddziału, doradców, trenerów i innych pracowników zaangażowanych w realizację projektów w Oddziale,
  • współpraca z Zarządem Fundacji i pracownikami szczebla kierowniczego,
  • współpraca z kierownikami pozostałych Oddziałów Fundacji,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań Oddziału,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań,
  • współudział w kreowaniu pracy Oddziału i realizacji Strategii Fundacji,
  • współudział w pisaniu projektów,
  • tworzenie i nadzór nad harmonogramem działań realizowanych przez Oddział.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w koordynacji działań w projekcie systemowym PFRON (co najmniej na poziomie regionalnym),
  • zdolności organizacyjne,
  • systematyczność, odpowiedzialność,,
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia spotkań i prezentacji,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel
  • doświadczenie w pracy merytorycznej (warsztaty, konsultacje, pośrednictwo pracy) z osobami z niepełnosprawnością,
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu środków oraz pisaniu wniosków o dofinansowanie działań, w tym aplikacji o środki UE.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (cały etat).

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.