Specjalista/ka ds. rekrutacji (Opole)

Specjalista/ka ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Opole

Będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla jednego z naszych dużych klientów. Poszukujemy osób proaktywnych, nie bojących się pracy w terenie i odważnie poszukujących kreatywnych metod i technik docierania do kandydatów. Twoją grupą docelową będą osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Będziesz działać w oparciu o wyznaczone przez nas wskaźniki projektowe i współpracować z zespołem specjalistów ds. rynku pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych zgodnych z bieżącym zapotrzebowaniem Agencji
  • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Administrowanie bazą danych kandydatów
  • Pozyskiwanie kandydatów przez social media
  • Poszukiwania kierunkowe i aktywne działania w terenie
  • Wstępna ocena kompetencji i kwalifikacji kandydatów
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Kontakt z instytucjami rynku pracy (biura karier, agencje zatrudnienia, NGO)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za proces przygotowania kandydata do pracy (doradca zawodowy, psycholog, trener pracy, job crafter)
  • Monitoring rozpoczętych procesów rekrutacyjnych oraz etapu adaptacji w miejscu pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia, doradztwo zawodowe lub personalne, pedagogika itd.)
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • Duży poziom samodzielności
  • Entuzjazm i proaktywna postawa
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach i częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość
  • Nastawienie na rezultat i wyniki (praca na wskaźnikach projektowych)
  • Mile widziane: znajomość specyfiki prowadzenia projektów rekrutacyjnych skierowanych do osób z niepełnosprawnościami

 OFERUJEMY:

  • Pracę przy ambitnym i nowatorskim projekcie skierowanym do osób z niepełnosprawnościami
  • Pracę w największej i dynamicznie rozwijającej się agencji zatrudnienia wspierającej procesy rekrutacyjne osób z niepełnosprawnościami
  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenie i udział w innych projektach Agencji
  • Umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu

Zachęcamy do kandydowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)