Koordynator/-ka (Opole)

FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje osoby na stanowisko

Koordynator/-ka (cały/część etatu)

w Fundacji Aktywizacja Oddział w Opolu

Zakres obowiązków:

  1. Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w tym sprawozdawczość i ewaluacja, nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działaniami realizowanymi w projekcie,
  2. Koordynacja pracy pracowników projektowych zaangażowanych w realizację projektów,
  3. Współpraca z Dyrektorem/ką Pionu Usług i pracownikami odpowiadającymi za centralne zarzadzanie działaniami projektowymi,
  4. Współpraca z Dyrektorami Oddziałów, w których realizowane są projekty
  5. Nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją projektów,
  6. Prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań,
  7. Współudział w kreowaniu pracy Pionu i realizacji Strategii Fundacji,
  8. Współudział w pisaniu projektów,
  9. Tworzenie i nadzór nad harmonogramem działań projektów.

Wymagania:

  1. doświadczenie w realizacji projektów (w tym szkoleniowych) i pracy biurowej
  2. bardzo dobra umiejętność obsługi programów Word i Excel,
  3. umiejętność budowania relacji i doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie,
  4. umiejętność pracy w zespole,
  5. mile widziane doświadczenie we współpracy z organami samorządowymi,
  6. systematyczność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  7. mile widziana znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
  8. wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub część etatu, wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanych zadań w projekcie
  2. możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych poszerzających kwalifikacji
  3. możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze projektów z obszaru aktywizacji zawodowej
  4. współpracę z doświadczonym zespołem,
  5. czas pracy 8-16.

Zapraszamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnościami.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY – ogłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane