Specjalista ds. wsparcia w regionach (Opole)

FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. wsparcia w regionach

w Fundacji Aktywizacja Oddział w Opolu

Zakres obowiązków:

  1. wspieranie Koordynatora/-ki Regionalnego/-ej w realizacji zadań projektowych,
  2. nadzorowanie jakości i efektywności pracy personelu projektowego w terenie (m.in. trenerów, wolontariuszy),
  3. wspieranie Gmin w zakresie realizacji działań szkoleniowych w Gminach,
  4. weryfikację i przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz korespondencji związanej z działaniami projektowymi i innymi wynikającymi z działań statutowych Oddziału w Opolu,
  5. utrzymywanie kontaktów z Pionem Usług i innymi jednostkami Fundacji w zakresie realizacji projektu,
  6. pomoc w opracowywaniu wniosków o płatność (w części dot. postępu rzeczowego) i innych dokumentów projektowych,
  7. prowadzenie procedur wyboru wykonawców,
  8. realizację innych zadań wskazanych przez Koordynatora/-kę Regionalnego/-ą i innych przełożonych.

Wymagania:

  1. doświadczenie w realizacji projektów (w tym szkoleniowych) i/lub pracy biurowej
  2. bardzo dobra umiejętność obsługi programów Word i Excel,
  3. umiejętność budowania relacji i doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie,
  4. umiejętność pracy w zespole,
  5. mile widziane doświadczenie we współpracy z organami samorządowymi,
  6. systematyczność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  7. mile widziana znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
  8. wykształcenie minimum średnie.
  9. języki obce- nie dotyczy

Oferujemy:

  1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanych zadań w projekcie
  2. możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych poszerzających kwalifikacje
  3. możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w Perspektywie Finansowej 2014-2020,
  4. możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze projektów i realizacji szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe,
  5. współpracę z doświadczonym zespołem,
  6. czas pracy 8-16

Zapraszamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnościami.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY – ogłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane