Specjalista/tka ds. rekrutacji (Opole)

FUNDACJA AKTYWIZACJA

W związku z realizacją projektu: ”Gotowi do zmian II” współfinansowanego ze środków PFRON poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista/tka ds. rekrutacji (cały/część etatu)

w Fundacji Aktywizacja Oddział w Opolu

Zakres obowiązków:

  1. rekrutacja klientów Fundacji Aktywizacja- osób poszukujących pracy,
  2. organizacja szkoleń/warsztatów,
  3. prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań, w tym m.in. przygotowywanie zestawień,
  4. odpowiedzialność za wskaźniki rekrutacyjne,
  5. prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań w oddziale, w tym m.in. przygotowywanie, sprawdzanie i kompletowanie dokumentów,
  6. wsparcie w realizacji innych działań merytorycznych i administracyjnych w projekcie.

Wymagania:

  1. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sprzedaży),
  2. mile widziane doświadczenie w realizacji działań projektowych (opartych o harmonogram i określone cele/wskaźniki),
  3. zdolności organizacyjne,
  4. komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność, skrupulatność,
  5. dyspozycyjność,
  6. dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel,
  7. mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

  1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub część etatu, wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanych zadań w projekcie
  2. możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych poszerzających kwalifikacji
  3. możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze związanych z aktywizacją zawodową;
  4. współpracę z doświadczonym zespołem,
  5. czas pracy 8-16.

Zapraszamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnościami.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY – ogłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane