Specjalista/ka ds. kadr i płac (Warszawa)

Fundacja Aktywizacja poszukuje specjalisty/tki ds. kadr i płac (Warszawa)

Oferujemy:

  • Pracę w dużej organizacji pozarządowej
  • Możliwość współpracy z doświadczonym i profesjonalnym zespołem
  • Pracę w różnorodnym i miłym zespole
  • Pracę w samym centrum Warszawy ze świetnym dojazdem
  • Umowę o pracę na pełen etat i godziwe wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy umożliwiający pogodzenie życia prywatnego z pracą zawodową
  • Możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Dostęp do zasobów wiedzy w organizacji oraz wydawnictwa Ubezpieczenia i Prawo Pracy GOFIN

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej dot. m.in. zatrudnienia pracowników (umowy o pracę/cywilnoprawne/stażowe/aneksy do umów, zaświadczenia itp.) oraz rozwiązania stosunku pracy (porozumienia, wypowiedzenia, świadectwa pracy itp.)
  • przygotowywanie rachunków do umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • obsługa urlopów, zwolnień lekarskich
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON (SODiR) i innych sprawozdań
  • pełna obsługa systemu ZUS Płatnik
  • sporządzanie raportów i statystyk dot. zatrudnienia.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu „Płatnik”, MS Office i pracy z użyciem systemu kadrowego (mile widziane doświadczenie z „RAKS Kadry i Płace”)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i PDOF
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i systematyczność w pracy,
  • zdolność do pracy wielozadaniowej, pod presją czasu
  • mile widziana znajomość Systemu Obsługi Dofinansowania Wynagrodzeń i Refundacji Wynagrodzeń Osób Niepełnosprawnych PFRON

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila. Prosimy o wskazanie oczekiwanej stawki brutto.

Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych z późn. zmianami(tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności