Prawnik (województwo wielkopolskie – Poznań)

W związku z realizacją projektu „Usługi społeczne dla mieszkańców Poznania”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Aktywizacja poszukuje osoby na stanowisko:

PRAWNIKA (województwo wielkopolskie – Poznań)

W wymiarze: 0,25 ETATU

Zakres obowiązków:

  • udzielanie indywidualnych konsultacji prawnych dla osób niepełnosprawnych w zakresie:
    • sposobów załatwiania spraw urzędowych (m.in. pomoc w pisaniu pism i odwołań),
    • udzielanie informacji prawnych (m.in. z zakresu prawa pracy oraz praw i obowiązków pracowników/pracodawców),
    • interpretacji dokumentów/aktów prawnych związanych z polityką zatrudnienia/rynkiem pracy,
  • Prowadzenie seminariów prawnych dla beneficjentów programów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu prawa,
  • minimum półroczne doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych konsultacji prawnych skierowanych do osób niepełnosprawnych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • systematyczność, odpowiedzialność,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,

Oferujemy:

  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • elastyczny rodzaj umowy oraz godziny pracy – wymiar czasu pracy odpowiednik 0,25 etatu

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz podanie w treści maila informacji na temat oczekiwanego wynagrodzenia (kwota brutto).

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”

 Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.