Asystenta/tki Dyrektora/ki Pionu Usług/ Asystenta/tki Koordynatora/ki projektu (Warszawa)

polska cyfrowa

Fundacja Aktywizacja
poszukuje

Asystenta/tki Dyrektora/ki Pionu Usług/
Asystenta/tki Koordynatora/ki projektu

Jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku pozarządowym?
Masz doświadczenie w realizacji projektów?
Jesteś otwarty na różnorodne zadania, nie boisz się wyzwań i chciałbyś się rozwinąć?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Pracę w dużej organizacji pozarządowej
  • Możliwość współpracy z doświadczonym i profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w Perspektywie Finansowej 2014-2020
  • Pracę w różnorodnym zespole
  • Możliwość współpracy z organizacjami, instytucjami i firmami z Polski
    i z zagranicy
  • Pracę w samym centrum Warszawy
  • Umowę o pracę na pełen etat

Kluczowe zadania na stanowisku Asystenta/ki Dyrektora/ki Pionu Usług:

  • Przygotowywanie formularzy zmian wprowadzonych we wnioskach
    o dofinansowanie projektów i weryfikacja formularzy przedstawianych przez Partnerów projektów
  • Przygotowywanie zbiorczych informacji dot. realizacji projektów i innych zadań Pionu Usług
  • Przygotowywanie pism i innej korespondencji w zakresie działań Pionu Usług
  • Prowadzenie dokumentacji Grup Sterujących Projektem/ Komitetów Monitorujących bezpośrednio podlegających pod Pion Usług, organizacja spotkań ww. grup i protokołowanie posiedzeń
  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych oraz Pionu Usług oraz z innymi pracownikami Fundacji lub podmiotami zewnętrznymi oraz przygotowywanie dokumentacji i materiałów na ww. spotkania
  • Bieżący monitoring postępu realizacji projektów podległych pod Pion Usług
  • Systematyczna analiza dokumentów i interpretacji w zakresie realizowanych projektów w Pionie oraz przekazywanie informacji w ww. zakresie do pracowników odpowiedzialnych za realizację projektów w Fundacji
  • Pomoc w koordynacji działań i ścisła współpraca z Dyrektorem/ką Pionu Usług w zakresie realizacji zadań Pionu Usług
  • Przygotowywanie danych do części merytorycznej wniosków o płatność lub sprawozdań w zakresie poziomu realizacji założonych zadań
  • Współpraca z Centrami Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych – Oddziałami Fundacji w zakresie bieżącej realizacji projektów
  • Współpraca z innymi Pionami Fundacji w zakresie realizacji projektów
  • Realizacja innych działań na zlecenie Dyrektora/ki Pionu Usług

Kluczowe zadania na stanowisku Asystenta/ki Koordynatora/ki projektu
„e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”:

  • Przygotowywanie formularzy zmian wprowadzonych we wniosku
    o dofinansowanie projektu i weryfikacja formularzy przedstawianych przez Partnerów projektu
  • Przygotowywanie zbiorczych informacji dot. realizacji projektu
    na potrzeby przełożonych
  • Prowadzenie dokumentacji na posiedzenia Komitetu Monitorującego, organizacja spotkań Komitetu i protokołowanie posiedzeń
  • Udział w spotkaniach zespołu projektowego oraz z przedstawicielami Partnerów projektu oraz przygotowywanie dokumentacji i materiałów niezbędnych do ich realizacji
  • Monitoring harmonogramów zadań/prac realizowanych przez Partnerów projektu
  • Pomoc w koordynacji działań i ścisła współpraca z koordynatorem projektu
    w zakresie jego realizacji
  • Przygotowywanie części merytorycznej do wniosków o płatność oraz sprawozdań w zakresie poziomu realizacji założonych zadań w projekcie
  • Współpraca z Centrami Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych – Oddziałami Fundacji i innymi Pionami Fundacji w zakresie realizacji projektu
  • Współpraca z personelem projektu po stronie Partnerów w zakresie realizacji projektu
  • Realizacja innych działań na zlecenie przełożonej/go

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych
    ze środków Unii Europejskiej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020”,
  • znajomość „Zasad kwalifikowania wydatków w ramach działania 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020” dostępnych na stronie internetowej: https://cppc.gov.pl/programy/popc-2/po-polska-cyfrowa-3-1/nabor-wnioskow-popc-3-1-2/),
  • znajomość „Wytycznych w zakresie monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020”,
  • znajomość „Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans
    i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans  kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych w latach 2014-2020”
  • znajomość Kodeksu Kodeks etyki współpracy z przedsiębiorcami w działaniu 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 dostępnego na stronie internetowej: https://cppc.gov.pl/wp-content/uploads/zal.-15-Kodeks_wspolpracy_z_przedsiebiorcami.pdf

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość SL2014.

Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

Prosimy o wskazanie oczekiwanej stawki brutto.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 popc v3