Specjalisty/tki ds. kadr i płac (Warszawa)

Fundacja Aktywizacja poszukuje:

Specjalisty ds. kadr i płac (Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej dot. m.in. zatrudnienia pracowników (umowy o pracę/cywilnoprawne/aneksy do umów, zaświadczenia itp.) oraz rozwiązania stosunku pracy (porozumienia, wypowiedzenia, świadectwa pracy itp.)
  • sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • obsługa urlopów, zwolnień lekarskich
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON (SODiR) i innych sprawozdań
  • korekty dokumentów w systemie ZUS Płatnik
  • sporządzanie raportów i statystyk dot. zatrudnienia.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu „Płatnik”, „Optima Kadry i Płace” lub innego systemu kadrowego oraz Pakietu MS Office m.in. Excel
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i PDOF
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość Systemu Obsługi Dofinansowania Wynagrodzeń i Refundacji Wynagrodzeń Osób Niepełnosprawnych PFRON

Oferujemy:

  • Pracę w dużej organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę
  • Współpracę w zgranym, profesjonalnym i różnorodnym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Informacje dot. rekrutacji:

  • Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.