Logopeda (Bydgoszcz)

W związku z realizacją projektu pn. „Krok do samodzielności”
współfinansowanego ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Oddział Fundacji Aktywizacja
w Bydgoszczy poszukuje:

Logopedy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie indywidualnych zajęć logopedycznych z osobami niepełnosprawnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi w podobnym obszarze,
  • zapewnienie zaplecza do prowadzenia zajęć logopedycznych (przyrządy pomocnicze do ćwiczeń logopedycznych).

Oferujemy:

  • pracę w ramach umowy zlecenia w okresie do dnia 31.03.2016 r.,
  • pracę w dużej, rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenie
    i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole.

Oferty bez podanej stawki za jedną godzinę pracy nie będą rozpatrywane.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.