Specjalista ds. Systemu Obsługi Dofinansowań PFRON (cała Polska)

Fundacja Aktywizacja poszukuje:

specjalisty ds. Systemu Obsługi Dofinansowań PFRON (cała Polska)

Wymagania (niezbędne):

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe związane z Systemem Obsługi Dofinansowań PFRON.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie doradztwa lub consultingu lub szkolenia w zakresie Systemu Obsługi Dofinansowań PFRON, a konkretnie:

  • regulacje prawne dotyczące dofinansowania do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych,
  • wypełnianie wniosku o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych - WN-D i załącznika INF-D-P,
  • praktyczne aspekty korzystania z dofinansowania, m.in. ciągłość zatrudnienia księgowość, dofinansowań do wynagrodzeń a inne dotacje ze środków publicznych.

Oferujemy:

  • współpracę z dużą rozwijającą się organizacją pozarządową, mającą wieloletnie doświadczenie i wyrobioną markę;
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie/dzieło.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.