Coach (woj. opolskie, powiat brzeski)

 W związku z ubieganiem się o zamówienie na przeprowadzenie coachingu indywidualnego w województwie opolskim (powiat brzeski), Fundacja Aktywizacja poszukuje:

Coacha

Wymagania (niezbędne):

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z prowadzeniem coachingów.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie coachingu indywidualnego, w którym bierze udział 60 uczestników, w zakresie pracy nad naturalnymi zachowaniami społecznymi, pozwalającymi na znalezienie pracy (zarządzanie czasem, budowanie wzorca pracy, pracy nad celami, pracy na zasobach, autoprezentacja, trening umiejętności społecznych);
  • indywidualne ustalenia z uczestnikami dotyczące przedmiotu coachingu oraz celów rozwojowych;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z wytycznymi.

Oferujemy:

  • współpracę z dużą rozwijającą się organizacją pozarządową, mającą wieloletnie doświadczenie i wyrobioną markę;
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz podanie w treści maila informacji na temat oczekiwanego wynagrodzenia za 1 godzinę coachingu (kwota brutto).

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.