Trener ECDL (Warszawa)

W związku z realizacją Projektu „Certyfikuj swoje kompetencje” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Aktywizacja poszukuje:

TRENERA ECDL (Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kursów ECDL Base i ECDL Core zgodnie z harmonogramem szkoleń;
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej (m.in. dzienniki zajęć, listy obecności);
  • przeprowadzanie i sprawdzanie egzaminów wewnętrznych po każdym zrealizowanym module;
  • ścisła współpraca z koordynatorem Projektu.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kursów ECDL Base i ECDL Core;
  • wskazane wykształcenie kierunkowe;
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia egzaminów ECDL Base i ECDL Core (gwarancja najwyższej jakości prowadzonej dydaktyki);
  • mile widziane doświadczenie w nauczaniu osób niepełnosprawnych;
  • umiejętności miękkie: umiejętność pracy z grupą, nastawienie na realizację celów szkoleniowych, dobra organizacja pracy, zaangażowanie;
  • gotowość podjęcia pracy od połowy marca 2015 r.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia
    i wyrobioną markę;
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji;
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole;
  • umowę o pracę (cały etat);
  • zatrudnienie w okresie marzec–listopad 2015 r.

Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926)”.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY (zgłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane) oraz o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

Zachęcamy do aplikowania osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.