Specjalista/tka ds. rekrutacji (Łódź)

W związku z realizacją projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich
i małomiasteczkowych" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Aktywizacja poszukuje:

Specjalisty/-ki ds. rekrutacji (Łódź)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu rekrutacji e-Centrów, niepełnosprawnych uczestników projektu oraz przedstawicieli ich otoczenia
  • odpowiedzialność za wskaźniki rekrutacyjne
  • współpraca z e-Centrami na obszarze działania oddziału (woj. łódzkie i świętokrzyskie)
  • współpraca z Koordynatorem merytorycznym biura regionalnego oraz Koordynatorem merytorycznym ds. rekrutacji
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań
  • wsparcie w realizacji innych działań merytorycznych w projekcie

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji działań projektowych (opartych o harmonogram i określone cele/wskaźniki)
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność
  • mobilność i dyspozycyjność
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
  • mile widziana znajomość tematyki e-centrów
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób niepełnosprawnych
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • umowę o pracę – pełny etat.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska oraz nazwiska kandydata w temacie e-maila.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.