Pośrednik pracy (Wrocław)

W związku z realizacją projektu „Profesjonalni niepełnosprawni na Dolnym Śląsku" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Aktywizacja, Oddział we Wrocławiu, poszukuje

pośrednika pracy (1/4 etatu)

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert pracy dla osób z niepełnosprawnością,
  • kontakty z pracodawcami,
  • monitoring zatrudnienia,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy),
  • zdolności organizacyjne,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • systematyczność, odpowiedzialność,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • mile widziana znajomość specyfiki zatrudniania osób z niepełnosprawnością,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością oraz znajomość środowiska osób z niepełnosprawnością.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenie i wyrobioną markę
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (1/4  etatu)

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz podanie w treści maila informacji na temat oczekiwanego wynagrodzenia (kwota brutto).

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.