Specjalista/tka ds. wejścia na rynek pracy (Białystok)

W związku z realizacją projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich
i małomiasteczkowych" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Aktywizacja poszukuje:

Specjalistki/ty ds. wejścia na rynek pracy (Białystok)

Zakres obowiązków:

  • organizacja procesów wejściu na rynek pracy uczestników projektu
  • współpraca i nadzór nad pracą pośrednika pracy, trenera pracy, trenerów samodzielności
  • nadzór i monitoring wskaźników związanych z wejściem na rynek pracy uczestników projektu w e-Centrach (monitoring wskaźników związanych z podjęciem stażu rehabilitacyjnego, praktyk zawodowych, praktycznej nauki zawodu, kontynuacją lub podjęciem nauki, oraz liczby osób objętych usługami trenera pracy),
  • współpraca z koordynatorem merytorycznym ds. wejścia na rynek pracy przy organizacji spotkań w ramach kampanii promocyjnej,
  • współpraca z koordynatorem merytorycznym biura regionalnego i koordynatorem ds. wejścia na rynek pracy w bieżącej realizacji projektu,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją działań/koordynacją pracy zespołu,
  • doświadczenie w realizacji działań projektowych (opartych o harmonogram i określone cele/wskaźniki),
  • mobilność,
  • zdolności organizacyjne,
  • systematyczność, odpowiedzialność,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia
    i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • pracę w pełnym wymiarze etatu.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.