Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Zostań wolontariuszem

W naszej Fundacji możliwe jest podjęcie wolontariatu w jednym z ośmiu oddziałów: w Warszawie, Białymstoku, Opolu, Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu czy Wrocławiu. Mogą Państwo zaangażować się w różne działania, m. in. prace administracyjno-biurowe, akcje promocyjne projektów, wsparcie uczestników podczas szkoleń i warsztatów, pomoc przy organizacji imprez fundacyjnych oraz wiele innych inicjatyw. Minimalny okres trwania wolontariatu to 1 miesiąc, z możliwością przedłużenia – jesteśmy zainteresowani również stałą współpracą.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona naszych wolontariuszy, prosimy o skontaktowanie się z wybranym Odziałem lub Biurem Zarządu.

Zachęcamy do zaagnażowania się we wspólne działania na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych w Polsce.