Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Odszedł Bartosz Mioduszewski

Odszedł Bartosz Mioduszewski

Z przykrością informujemy, że 5 czerwca 2018 roku tragicznie zmarł Bartosz Mioduszewski, przez wiele lat związany z Fundacją Aktywizacja najpierw jako koordynator projektów, później w latach 2009-2015 jako Prezes Zarządu.

Inicjator, współrealizator i koordynator wielu projektów związanych z włączaniem społecznym osób z niepełnosprawnościami i innych grup defaworyzowanych poprzez wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz wspieranie rozwoju kompetencji cyfrowych. Wierzył, że dzięki nowym technologiom osoba z niepełnosprawnością może być samodzielna, realizować swoje pasje i zainteresowania, a także pracować. Wraz z zespołem rozpoczął w Fundacji Aktywizacja realizację programu eCentra, w ramach którego zrealizowano kilkadziesiąt projektów związanych z animacją lokalną, przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu, społecznemu i zawodowemu.

Z wykształcenia kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był społecznikiem, osobą zaangażowaną w działania na rzecz trzeciego sektora.

Dziękujemy Bartkowi za zaangażowanie w rozwój Fundacji. Dzięki podjętym realizacjom nadal możemy pomagać osobom z niepełnosprawnościami w podjęciu zatrudnienia. 

Rodzinie składamy kondolencje.
Pracownicy i Zarząd Fundacji Aktywizacja

 

„Robił rzeczy, które inni baliby się wymyślać”. Wspomnienia o Bartoszu Mioduszewskim
http://warszawa.ngo.pl/wiadomosc/2180925.html