Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Działaj z nami! Europejska Stolica Kultury 2016

 

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i dołącz do zespołu przygotowującego spektakl "Pokolenie P: Prokofiew" w reżyserii Michała Znanieckiego. Premiera spektaklu odbędzie się 16 grudnia 2014 r. na deskach Teatru CAPITOL we Wrocławiu!

W ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, Fundacja Aktywizacja podjęła współpracę z Fundacją Jutropera – organizatorem spektaklu, w którym weźmie udział ponad 100 osób.

Fundacja Aktywizacja zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach:

  • Wizażysta - stylista
  • Fotograf – reporter
  • E-marketing

 

 

Kursy skierowane są do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności o stopniu znacznym lub umiarkowanym, nieaktywnych zawodowo. Szkolenia są organizowane w ramach projektu „Profesjonalni niepełnosprawni” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Szkolenia: około 11 spotkań po 5 godzin zegarowych (zajęcia będą się odbywać w godzinach popołudniowych).

Miejsce: Wrocław

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 listopada:

Emilia Szyszkowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 511 944 126

Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku:

www.facebook.pl/CEiAZON.WROCLAW

Tematyka kusrów:

1. Dla tych, którym fotografia w sercu gra!

Warsztaty fotograficzne przeznaczone dla fotoamatorów. Podczas warsztatów omówione zostaną zagadnienia z podstaw fotografii, obsługi aparatu, obróbki zdjęć, używania lampy błyskowej, tworzenia kompozycji, fotografii w plenerze i podczas wydarzeń kulturalnych.

2. E - marketing – skuteczne narzędzia promocji w Internecie

Kurs z e-marketingu wprowadza w świat marketingu Internetowego. Zajęcia umożliwiają zdobycie praktycznej wiedzy o sposobach promocji przez Internet.

3. Akademia wizerunku – kurs wizażu i stylizacji

Kurs ma na celu przygotowanie do wykonywania profesjonalnego makijażu, wizażu i stylizacji. Zapoznasz się z zasadami tworzenia stylizacji (sylwetka, dobór fryzury, ubioru, zastosowanie dodatków, biżuterii). Ponadto poznasz różne rodzaje makijażu, m.in. wieczorowy, dzienny, artystyczny. Przetestujesz swoje umiejętności w praktyce!