Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Lodołamacz 2013 jest nasz

Podczas mazowieckiej gali konkursu Lodołamacze 2013, która odbyła się 11 września, firmy i instytucje otrzymały nagrody za zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Pracodawca-Nieprzedsiębiorca – za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Zdaniem Kapituły działalność Fundacji w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych stanowi wzór godny naśladowania. To już drugi Lodołamacz w naszym dorobku, w ubiegłorocznej edycji konkursu zajęliśmy drugie miejsce w tej samej kategorii.

lodolamacze laureaci

Laureaci Lodołamaczy 2013 z Mazowsza

Laureaci regionalnych etapów spotkają się 26 września na gali finałowej w Zamku Królewskim w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Polecamy galerię zdjęć z gali, a także zapis audycji z Radia dla Ciebie, z udziałem Łucji Kornaszewskiej-Antoniuk i Agaty Kliber z naszej Fundacji.