Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Komentujemy sytuację na rynku pracy

W najnowszej analizie Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatytułowanej „Nieobecni na rynku pracy: zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami wyzwaniem dla biznesu" znalazł się komentarz przygotowany przez naszą Fundację. Koncentruje się on na pokazaniu korzyści płynących z zatrudnienia osób z niepełnosprawności i motywowaniu pracodawców do poszukiwania pracowników wśród niepełnosprawnych.

Ekspertyza „Nieobecni na rynku pracy: zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami wyzwaniem dla biznesu" podsumowuje sytuację osób z niepełnosprawnością na rynku pracy, odwołując się do najnowszych badań liczbowych. Jest to wartościowe i interesujące źródło informacji, tworzące z naszym raportem „Niepubliczne agencje zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Możliwości i dylematy rozwoju w sektorze pozarządowym" swoiste kompendium wiedzy o pracy osób niepełnosprawnych.