Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Zapraszamy do udziału w Jarmarku NGO

kongres

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w Jarmarku NGO, który odbędzie się 25 października 2017 roku w Warszawie. To doskonałe miejsce dla zaprezentowania swojej działalności i dotychczasowych osiągnięć.

Jarmark NGO organizowany jest w ramach III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami. To ogólnopolskie spotkanie organizowane jest w piątą rocznicę podpisania przez Polskę Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami. To idealny moment do wspólnego podsumowania pięciu lat jej obowiązywania.

Kongres będzie stanowił również okazję do przedstawienia priorytetów do Strategii na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami oraz propozycji założeń do nowych ustaw dotyczących systemu wsparcia w Polsce. Wypracowane dotychczas rozwiązania mają być nawiązaniem do rządowych projektów: Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Programu „Za Życiem”.

Podczas wydarzenia osoby z niepełnosprawnościami, ich bliscy, opiekunowie oraz asystenci będą mieli możliwość występować w swoim imieniu i głośno mówić o swoich potrzebach. W tym roku tematem przewodnim jest prawo do niezależnego życia czyli do integracji, włączenia, zatrudnienia na otwartym rynku pracy oraz rozwijania usług asystenckich i społecznych.

Patronat honorowy nad Kongresem objął Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar.

Aby wziąć udział w Jarmarku NGO prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Na zgłoszenia czekamy do 15 października (niedziela).

*Pierwszeństwo rejestracji na wydarzenie mają organizacje partnerskie.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za przyjmowanie zgłoszeń:
Katarzyna Jagiełło
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

 

logotypy kongres