Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Ważna informacja dotycząca Oddziałów Fundacji Aktywizacja

Zarząd Fundacji Aktywizacja z wielkim żalem informuje, iż z przyczyn ekonomicznych zmuszony został do zawieszenia funkcjonowanie Oddziałów we Wrocławiu oraz Bydgoszczy z dniem 16 kwietnia 2016 r. Działalność tych jednostek będzie przywrócona dopiero w momencie pozyskania odpowiednich środków finansowych. Ta, niezwykle trudna decyzja, wiąże się z odrzuceniem przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – z niejasnych dla nas przyczyn – projektu „Postaw na pracę” złożonego w 24 konkursie zadań zleconych oraz z radykalnym obniżeniem dofinansowania projektów realizowanych na podstawie umów wieloletnich z tymże Funduszem.

Informujemy jednocześnie, iż nie rezygnujemy całkowicie z aktywności w województwach, w których działały zawieszone placówki. Ich rolę – w ograniczonym zakresie – przejmą najbliższe funkcjonujące Oddziału Fundacji Aktywizacja. Osoby z niepełnosprawnościami, naszych partnerów pozarządowych, biznesowych oraz instytucjonalnych prosimy o kontakt z tymi Oddziałami zgodnie z poniższym kluczem:

Pragniemy też podziękować personelowi Oddziałów w Bydgoszczy i Wrocławiu za efektywną realizację misji Fundacji w ostatnich latach. Żywimy głęboką nadzieję, iż Wasz profesjonalizm i zaangażowanie długo jeszcze będą owocować poprawą jakości życia osób z niepełnosprawnościami, które skorzystały z Waszych usług.