Ta strona używa plików cookies.Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Mogą Państwo zmienić ustawienia przekazywania plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć w "Polityce Prywatności".

Szkolenia zawodowe w Falentach

W dniach 13-24 stycznia 2014 r. odbyło się kolejne szkolenie zawodowe przygotowane przez Fundację Aktywizacja w ramach projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”. W Centrum Szkoleniowym Falenty 12 Uczestników i Uczestniczek projektu wzięło udział w szkoleniu z „Handel i obsługa kasy fiskalnej”. Warsztaty były prowadzone przez Trenera Pana Łukasza Kowalewskiego.

Po pomyślnym ukończeniu 60-godzinnego szkolenia, Uczestnicy i Uczestniczki nabyli podstawową wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy na stanowisku handlowca, sprzedawcy, kasjera – głównie w sprzedaży detalicznej w placówkach handlowych. Uczestnicy zapoznali się z:

  • zasadami profesjonalnej obsługi klienta oraz rozpoznawania jego potrzeb,
  • narzędziami skutecznej komunikacji z klientem,
  • zasadami efektywnego rozplanowania przestrzeni powierzchni handlowej.

Podczas kursu Uczestnicy i Uczestniczki zapoznali się z elementarną wiedzą, którą będą mogli wykorzystać w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej, w szczególności elementami prawa podatkowego. Ponadto każdy z 12 uczestników nauczył się obsługi kasy fiskalnej, zaś ich nowo nabyte umiejętności zostały sprawdzone podczas praktycznego, końcowego zadania kontrolnego.

10 lutego rozpocznie się kolejne, trzecie szkolenie pt. „Pracownik administracji samorządowej” z modułem służba zdrowia i opieka społeczna.

 header color